Usługi kurier

Usługi kurierskie w Polshe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Jest to związane ze znaczącym wzrostem aktywności gospodarczej przedsiębiorstw. Ponadto znacznie wzrosła liczba zakupów w sklepach internetowych. Aby twoje towary, dokumenty lub prezenty znalazły się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie potrzebne będą usługi kuriera po mieście, do domu.

Usługi kurierskie w Polshe

Głwnym zadaniem jest zrobić tak, aby klient był zadowolony. Polska Pochzta zawsze idziemy Wam na przeciw i stara się w pełni zaspokoić Twoje potrzeby i wymagania. Nasza strona internetowa jest bezpośrednim dowodem na to, że nasze usługi kurierskie 48 godzin są jednymi z najbardziej jakościowych na tym rynku. Firma będzie chętnie udzieli państwu wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszystko to przyczyni się do produktywnej i długoterminowej współpracy.

Kurier do domu

Firma Polska Poczhta oferuje różne usługi kurierskie najwyższej jakości. Spector usług jest na tyle szeroki i jest w stanie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających i wymagającego klienta.

Opłatę za usługi objęte niniejszym cennikiem wnosi się gotówką albo kartą płatniczą, z wyjątkiem poz. 5, gdzie opłaty wnoszone są w takiej
samej formie jak za przesyłkę poleconą. Kartą płatniczą uiszcza się opłaty w placówce pocztowej, z wyłączeniem placówki agenta pocztowego.

Zamów kuriera

Forma Zamów kuriera

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia kuriera oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług Poczty Polskiej S.A.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Usługi kurierskie obejmują dostawę do odbiorcy:

  • dokumentów księgowych;
  • korespondencji biznesowej;
  • zaproszenia;
  • czasopism;
  • kartkę z życzeniami;

Jeszcze jednym ważnym atutem jest ogromne doświadczenie naszych specjalistów. Jest to związane z tym, że świadczymy usługi kurierskie na przestrzeni już ponad 100 lat. Każdy nasz kurier — to profesjonalista w swojej dziedzinie, co zapewnia bezpieczeństwo dokumentacji, a także wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności, co jest jednym z najważniejszych czynników dla każdego biznesmena. Każdy odnoszący sukcesy przedsiębiorca wie, że to właśnie czas jest jednym z najbardziej kosztownych zasobów. To wiedzą i nasi pracownicy. Dlatego ekspresowa wysyłka odbywa się wyraźnie w określonym czasie, 48 godzin, niezależnie od korków lub warunków pogodowych.

Ekspres 24 – opłaty za usługę – doręczenie pod adres oraz z opcją „odbiór w punkcie”

MASA; OPŁATA (zł)
opakowanie firmowe do 1 kg1) 34,00
do 5 kg 41,00
powyżej 5 kg do 10 kg 44,00
powyżej 10 kg do 20 kg 49,00
przesyłki kurierskie śledzenie

Numer telefonu dla kuriera

telefonicznie pod numerem 801 333 444* dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych (opłata jak za połączenie lokalne) lub (+48) 43-842-06-00* dla dzwoniących z telefonu komórkowego i z zagranicy (opłata wg cennika operatora).

Informacje
27.12.2017
14.12.2017
08.12.2017
07.12.2017